Zwroty
Zgodnie z ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów…" Klient może dokonać na swój koszt zwrotu zakupionych towarów bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Warunkiem jest odesłanie książek w nienaruszonym stanie.
W przypadku rezygnacji z zakupu zwracany towar wraz z paragonem zakupu należy odesłać w dobrze zabezpieczonej przesyłce na poniższy adres. Równowartość ceny towaru wynikająca z rezygnacji z zakupu zostanie zwrócona na podany przez Klienta nr konta bankowego niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki, nie później jednak niż w terminie czternastu dni. Nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.
Reklamacje
W przypadku stwierdzenia niezgodności towaru z umową przysługuje Klientowi prawo do złożenia reklamacji. Uprawnienie to przysługuje w ciągu 2 (dwóch) lat od daty doręczenia towaru, pod warunkiem zawiadomienia sklepu o niezgodności w ciągu 2 (dwóch) miesięcy od jej wykrycia.
W takim przypadku reklamowany towar wraz z opisem reklamacji oraz dowodem dostawy prosimy odesłać przesyłką pocztową ekonomiczną na poniższy adres. Egzemplarz z wadą zostanie wymieniony na pełnowartościowy. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego (paczka ekonomiczna), wydawnictwo zwraca po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji.
Magazyn Wydawnictwa Biały Kruk
ul. Łagiewnicka 39
31-471 Kraków
Trzeba przyznać, że lewackie media nad Wisłą, czyli media, które same nazwały się „głównego nurtu”, podczas pontyfikatu polskiego papieża Jana Pawła II trzymały w sprawach papieskich języki, pióra i kamery na wodzy. Póki Ojciec Święty żył, naprawdę rzadko zdarzał się jakiś napad na naszego Wielkiego Rodaka ze strony Jego ziomków, obojętnie jakiej byli orientacji (teraz, co innego – używają sobie po chamsku). W Niemczech natomiast niezbyt respektują swojego rodaka na tronie Piotrowym i to jeszcze za życia Benedykta XVI. I tam nie obywa się bez chamstwa, które w temacie papieskim jest jakby uprawnione. Dotyczy to nawet tak zdawałoby się szacownych i kulturalnych redakcji, jak np. „Die Welt”. Nie wiem czemu w Polsce określa się ten dziennik jako konserwatywno-prawicowy. Tym bardziej, że redakcja sama pisze o sobie: „liberalno-kosmopolityczna”.
więcej
Copyright © Biały Kruk. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie materiały, informacje, pliki, zdjęcia itp. dostępne w serwisie chronione są prawami autorskimi i nie mogą być kopiowane, publikowane i rozprowadzane w żadnej formie.
Cytaty możliwe są jedynie pod warunkiem podania źródła.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.