– piszemy o aktualnych wydarzeniach społecznych, politycznych oraz gospodarczych w Polsce i na świecie
– dużo miejsca poświęcamy życiu Kościoła
– zajmujemy się historią i kulturą
– publikujemy felietony i reportaże
– zamieszczamy wywiady z ludźmi, którzy cechują się wiedzą i obywatelską postawą
– popularyzujemy autorytety moralne
Cechuje nas bardzo wysoka jakość artystyczna i techniczna zdjęć.
Poprzez tematykę zamieszczonych artykułów popularyzujemy wartości religijne, patriotyzm oraz bogate dziedzictwo kulturowe naszego kraju.
Grupa docelowa:
– wiek: największy udział w grupie czytelników powyżej 50 roku życia
– jasno określony światopogląd; blisko 100% czytelników identyfikuje się z każdą z następujących wartości: rodzina, patriotyzm, polskość i katolicyzm.
– wszystkie polskie parafie, których jest ponad 11 tys.
– Wpis dociera do decydentów polskiego życia publicznego, czyli do wszystkich posłów i senatorów, Kancelarii Prezydenta, Kancelarii Sejmu, ministerstw i wielu samorządów. Prenumeratę zamówiły także komisje związku zawodowego NSZZ "Solidarność" czy wiele szkół i bibliotek.
Na łamach magazynu publikują m.in.:
Adam Bujak, ks. prof. Waldemar Chrostowski, prof. Andrzej Nowak, prof. Krzysztof Ożóg, Czesław Ryszka, Leszek Sosnowski, prof. Krzysztof Szczerski czy Janusz Szewczak.
Logotyp miesięcznika Wpis do pobrania:
Trzeba przyznać, że lewackie media nad Wisłą, czyli media, które same nazwały się „głównego nurtu”, podczas pontyfikatu polskiego papieża Jana Pawła II trzymały w sprawach papieskich języki, pióra i kamery na wodzy. Póki Ojciec Święty żył, naprawdę rzadko zdarzał się jakiś napad na naszego Wielkiego Rodaka ze strony Jego ziomków, obojętnie jakiej byli orientacji (teraz, co innego – używają sobie po chamsku). W Niemczech natomiast niezbyt respektują swojego rodaka na tronie Piotrowym i to jeszcze za życia Benedykta XVI. I tam nie obywa się bez chamstwa, które w temacie papieskim jest jakby uprawnione. Dotyczy to nawet tak zdawałoby się szacownych i kulturalnych redakcji, jak np. „Die Welt”. Nie wiem czemu w Polsce określa się ten dziennik jako konserwatywno-prawicowy. Tym bardziej, że redakcja sama pisze o sobie: „liberalno-kosmopolityczna”.
więcej
Copyright © Biały Kruk. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie materiały, informacje, pliki, zdjęcia itp. dostępne w serwisie chronione są prawami autorskimi i nie mogą być kopiowane, publikowane i rozprowadzane w żadnej formie.
Cytaty możliwe są jedynie pod warunkiem podania źródła.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.